Araç Kaplama

Bölgesel veya tamamen araç reklam giydirme, araç kaplama reklam uygulamaları.

Araç Kaplama

Tasarım, reklam ve imalat alanında hizmet veren firmamız, profesyonel çalışanları ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Her marka ve model araçlarınıza, reklam amaçlı ya da koruma amaçları kaplama işlemlerini yapıyoruz. Kaplama işlemleri, bölgesel ya da tamamen yapılabilmektedir. Araç giydirme hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmaya, yaptığımız tüm işlemlerin kaliteli olmasına önem veriyoruz. Aracının, görüntüsünden, renginden ve bazı tasarımlarından memnun olmayan müşterilerimizin kişisel zevkine göre araç kaplama işlemlerini yapıyoruz. Kaplama işlemleri, kaporta üzerine boya yapmadan, özel folyo ile istenilen renkte yapılan işlemlerdir.

İzmir firması olarak daha çok ticari araçlar üzerinde kaplama işlemlerini yapıyoruz. Ağırlıklı olarak ticari taksi ve dolmuş gibi araçlar için hizmet alanlarına göre istenilen renkte kaplamalar yapılarak, aracın orijinal rengi korunmuş oluyor. Folyo kaplama yapıldığında, aracın boya ve kaportası korunmuş oluyor ve araç satılacağı zaman değer kaybı yaşanmıyor. Araçlar üzerine uygulanan folyo kaplamalar, tüm araçlar üzerine rahatlıkla yapılabilmekte ve istenildiği zaman çıkartılabilmek ya da değiştirilebilmektedir. Firmamız, sıfır araçlar içinde kaplama yaparak, renk değişimi hizmetini veriyor.

araç kaplama

Araç giydirme olarak bilinen kaplama işlemlerinde, yeni teknoloji sistemleri kullanılmaya başlamıştır. Ticari araçlar için yapılan kaplamalarda, folyo kaplama ürünleri kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından kullanılan folyo kaplama çeşitleri şunlardır;

  • Mat folyo,
  • Parlak folyo,
  • Metalik folyo,
  • Bukalemum,
  • Kadife,
  • Desenli,
  • Krom,

Tüm ürün gruplarımız içerisinde renk çeşitleri bulunmaktadır. Folyo kaplama işlemleri ve tüm kaplama işlemleri ile ilgili yapmış olduğumuz çalışmalara ait görseller sitemizde yer alıyor. Aracınızı kullanım amacına göre bölgesel ya da komple kaplama yaparak, daha dikkat çekici yapıyoruz.

Araç Kaplama Araçlara Zarar Verir Mi?

Araçlar üzerine folyo kaplama yapıyoruz ve birçok müşterimiz, bu işlemlerin araç kaportasına ve rengine zarar verip vermediğini sormaktadır. Kaplama işlemlerinde kullanmış olduğumuz malzemeler, kaporta yüzeyinin oksijen bağlantısını kestiği için boya ve kaporta hiçbir zarar görmemektedir. Zarar değil koruma görevi yapmaktadır. Çoğu aracın renginin ve kaportasının, güneş ışığından, kar, yağmur gibi etkenlerden dolayı zarar gördüğü bilinmektedir. Yaptığımız folyo kaplamalar, araçlarınızın boyasını koruyacaktır. Kaplamalar, usulüne uygun söküldüğünde, aracınızın renginin ilk günkü gibi korunduğunu görebileceksiniz.

Folyo Kaplama Nasıl Yapılır?

Araç yüzeyine folyo kaplama işlemlerini her zaman hem uygun fiyata hem de profesyonel olarak yapıyoruz. Kaplama işleminin düzgün olması ve bakıldığında aracın orijinal rengiymiş gibi görüntünün oluşabilmesi için kaporta üzerindeki bazı parçaları söküyoruz. Bu parçalar arasında, kapı tutmaçları, kaput üzerindeki sinyal ve farlar, tavanda bulunan antenler, araç logoları gibi parçaları söküyor, kaplama sonrası tekrar takıyoruz. Folyo kaplamanın sorunsuz ve hatasız yapılabilmesi için kaporta üzerinde yer alan tüm parçaların sökülmesi önemlidir. Ekiplerimiz, kaplama işlemleri öncesinde araç üzerinden inceleme yapmakta ve hangi parçaların sökülmesi gerektiğine ve hangi tekniğin kullanılacağına karar verilmektedir.

Kaliteli Ürün Kullanımı

Araç kaplamalarında kullanılan tüm malzemeler arasında kalite farkı bulunmaktadır. Müşterilerimize kullanılacak tüm malzeme çeşitlerini ve kalitelerini gösteriyoruz. Kaliteli ve kalitesiz olarak bilinen ürünler ile yaptığımız kaplama işlemlerinde, müşterilerimiz, yapılan işlem kalitesinden dolayı malzeme kalitesini anlayamayacaktır. Güvenilir firma olarak, müşterimize göstermiş olduğumuz ürünleri kullanarak kaplama yapıyoruz. Kalitesiz ürünler kullanıldığında, kaplama rengi zamanla solmaya ve değişmeye başlayacaktır. Kalitesiz kaplama ürünlerinin sökülmesi de zor olmaktadır. Her zaman önerdiğimiz ve kullandığımız kaliteli kaplama ürünleri, uzun yıllar, sorunsuz olarak kullanım sağlayacaktır. Kaliteli ürün kullanarak, kaplama yapıyor ve müşterilerimize ürün faturalarını ve garanti belgelerini gösteriyoruz.