Folyo Kaplama

Cam, kompozit panel yüzeylere dijital baskı folyo kaplama uygulamaları.

Folyo Kaplama

Aracının renginden, görüntüsünden rahatsız olanlar ya da ticari işleri nedeniyle kısmı ya da tamamen kaplama yatırmak isteyenler, firmamız hizmetlerinden faydalanarak, istedikleri kaplamayı güvenli bir şekilde yaptırabiliyorlar. Kaporta üzerine boya kullanmadan folyo ürünler ile istenilen renk ve desende kaplama yaparak aracın görüntüsünü değiştiriyoruz. Folyo kaplama talepleri daha çok ticari taksi ve dolmuş gibi araçlar için yapılmaktadır. Firmamız, reklam ve tasarım alanında sunduğu gelişmiş seçenekler sayesinde, her marka ve model araç için kaplama işlemlerini güvenli olarak yapmaktadır. Folyo ürün türleri ile yaptığımız kaplamalar, daha sonra sökülebilmektedir.

Profesyonel kadromuz ile İzmir bölgesinde en iyi araç kaplama hizmetlerini veriyoruz. Araçlar üzerine uyguladığımız folyo kaplamaların, araç sahiplerine birçok fayda sağladığı bilinmektedir. Ticari amaçlı kullanımlar için araç renginin değiştirilmesi için boya işlemlerine göre kaplama işlemleri daha ekonomiktir. Ülkemizde, araç kaportası üzerine yapılan boya işlemleri araç değerini düşürmektedir. Araç sahipleri kaplama yaptırarak, araçlarının değerini korumuş olurlar. Ayrıca kullanılan folyo malzemeleri sayesinde, aracın kaportası ve boyası tüm dış etkenlere karşı koruma altına alınmış olacaktır.

Folyo Kaplama

Kaliteli Araç Kaplama İşlemleri

Araç kaplama işlemlerinde her zaman en kaliteli folyo ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Aracınız için kaplama yaptırdıktan sonra uzun yıllar sorunsuz kullanabilmeniz için profesyonel hizmet seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli araç kaplama işlemlerini yaptırmak isteyen müşterilerimiz şunları yapmalarını istiyoruz.

  • Kullanılacak malzeme hakkında bilgi sahibi olmalarını,
  • Firmamızdan ürün faturalarının sorgulanmasını,
  • Folyo üreticisinin bilinmesi,
  • Kaliteli ürün seçimi,
  • Ürün garanti belgesinin istenmesi,

Firmamız, bu işlemleri, müşterilerimiz sormadan göstermekte ve yapılacak olan kaplama işleminin kalitesi hakkında bilgi verilmektedir.

Araç Kaplamada Kullanılan Folyo Ürünleri

Reklamcılık sektöründe kaplama ürünü olarak kullanılan folyo çeşitleri farklı kalitelerden oluşmaktadır. Araç kaplama işlemleri için cast folyo ürününü kullanıyoruz. Cast folyo kaliteli ürün demektir ve 1. Kalite folyo üründür. Firmamız, diğer reklamcılık alanlarında, 2. 3. Ve 4. Kalite folyo ürünleri kullanıyor. Ürün seçimlerinde dayanıklılık özelliğine daha çok dikkat ediyoruz. Cast folyo ürünleri araç kaplama işlemleri için üretilen özel ve kaliteli ürünlerdir. Tüm kaplama işlemlerimizde, bu ürün türünü kullanıyor ve işlemlerimizin en kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Hatasız Kaplama İşlemleri

Folyo kaplamaların hatasız olması yapılacak olan işin profesyonelliğine bağlıdır. Firmamız, bu güne kadar çok sayıda araç üzerinde kısmı ya da tamamen kaplama işlemlerini 1. Kalite düzeyinde yapmıştır. Kaplama işlemlerinin hatasız olması ve araç üzerinde renk değişiminin ve kaplamanın fark edilememesi için uzmanlarımız detaylı inceleme yapıyorlar. Kaplama işlemlerine başlamadan önce bazı parçaları söküyoruz. Logo, anten, kapı tutmacı vb. gibi parçalar, kaplama yapılırken, boşluk kalmasına neden olabilecektir. Bu sorunların yaşanmaması için tamamen söküyor, kaporta üzerine kaplama yaptıktan sonra tekrar takıyoruz. Hatasız olarak yaptığımız kaplama işlemleri aracın boyasının korunmasını sağlarken, kişisel zevke göre araçların renginin değiştirilmesini de sağlamış oluyor.

Folyo Kaplamalar Zarar Verir mi?

Araç giydirme ve kaplama işlemlerinin araç boyasına zarar verip vermemesi tamamen uygulanacak olan işçiliği ve kullanılan malzeme türüne bağlıdır. Firmamız, bu güne kadar hiçbir araca zarar vermeden ve zarar vermeyecek şekilde kaplama yapmıştır. Folyo ürünleri farklı renk seçeneklerinden oluştuğu için kişisel zevke göre kaplama yapılabilmektedir. Kaplama işlemlerimiz, araca zarar değil birçok fayda sağlamaktadır. Araç boya renkleri, güneşin etkisi ile zamanla solmaya başlayacaktır. Ya da yağmur, kar, dolu yağışları bazı sorunlara neden olabilecektir. Folyo kaplamalarımız sayesinde, aracınızın boyası korunmuş ve aracınızın değerinin korunmasını sağlamış olacaktır.