Germe Tabela

Işıklı, ışıksız vinil germe tabela tasarımları ve uygulamaları.

Germe Tabela

Tabela çeşitleri tasarımı ve imalatı konusunda verdiğimiz profesyonel hizmetler sayesinde, kurum ve işletmelerin her türlü tabela ihtiyacını karşılıyoruz. Daha çok açık alanlarda kullanılan germe tabela çeşitleri, dijital baskı yöntemi ile branda (vinily) üzerine uygulanan, önceden hazırlanmış kasa üzerine gerilerek yerleştirilen tabela türleridir. Özel hazırlanmış profil şase üzerine gerilerek yerleştirilir ve kullanım yerine göre ışıklandırma sistemleri kullanılabilmektedir. Üretimlerimizde, kullanılacağı yerin konumuna ve işletmenin yapısına göre bazı belirlemeleri yapıyoruz.

Germe tabelalar, uzun yıllar sorun yaşanmadan kullanılabilen ve her firma için en önemli tabelalardan birisidir. Firmamız, müşteri taleplerini karşılarken, en kaliteli malzemeleri kullanmaya dikkat etmektedir. Işıklı tabelalarda, hazırlanan kasa içerisine, istenilen ışık kalitesine göre sistemler kuruyoruz. Işık geçirgenliğinin olması için kullanılan branda ürünü türünü de ona göre seçiyoruz. Kullanılan malzemelerin kalitesi düşük olduğunda, kısa sürede arızalanmalar meydana gelecektir. Tüm tabela çeşitlerinde, kaliteli ürün kullanıyor, uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

İmalatını yaptığımız germe tabelaları iki farklı çeşitte hazırlıyoruz:

  • Işıklı germe tabela
  • Işıksız germe tabela

Germe Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

İzmir firması olarak, bizlerle iletişim kuran ve siparişlerini ulaştıran tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Vinil germe tabelalar, ışıklı ya da ışıksız olarak tasarlanabildiği için firmaların reklam amaçlı kullandığı tabela çeşitlerindendir. Kullanım yerleri, işyeri önleri, açık alanlar, iç ve dış mekanlar olarak sayılabilecektir. Germe tekniği kullanılarak yapılan çalışmalar, tabela sistemi dışında, pankart, afiş, poster, fuar stantları gibi farklı kullanım yerlerine de sahiptir. Firmamız çalışma yaparken, kullanım yeri ile birlikte hangi amaçla kullanılacağına da dikkat ediyor ve çalışmalarını ona göre planlıyor. Firmamız yenilikçi anlayış yönü ile tüm müşterilerine en iyi tabela seçeneklerini sunuyor.

Germe Tabelalar Niçin Kullanılır?

Tabela ürünleri daha çok reklam, tanıtım ve dikkat çekmek için kullanılmaktadır. Ancak germe tabelalar, hastane, otel, cadde, sokak ve yollarda, hem bilgi hem de yönlendirme amacıyla da kullanılmaktadır. Kullanım yerine ve amacına göre tabela ölçülerini özel olarak ayarlıyoruz. Germe tabelaların genel kullanım amacı reklam ve tanıtındır. Önceden hazırlanmış olan özel kasa üzerine germe tekniği ile yerleştirildiği için günün şartlarına ya da bilgi değişikliklerine göre istenildiği zaman değişiklik kolaylıkla yapılabilmektedir. Vinil üzerine dijital baskı yaparak, tabela yenileme ya da yeni tabela oluşturma işlemlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Reklam Çalışmaları

Tabela çeşitlerinin tamamı en iyi reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Firmamız, reklamcılık sektöründeki faaliyetleri ile tasarım çalışmaları yaparak, ihtiyaca yönelik tabela çeşitlerinin üretimini yapıyor. Germe tabelaların tamamını, müşteri isteklerine ve kişisel zevklerine yönelik hazırlıyoruz. Bu tabelaların asıl amacı, daha fazla dikkat çekmek ve müşteri sayısını artırabilecek reklamların yapılmasını sağlamaktır. Tabela çeşitlerimizin çok fazla olması, her zevke ve her bütçeye uygun seçenekler sunmasını sağlamaktadır. Tanıtım ve yönlendirme amacıyla sipariş verilen germe tabelalar için ölçülendirme ve kullanılacak kasa türünü belirleme işlemlerini, kullanım yeri tespitinden sonra yapmaya başlıyoruz.

Hızlı Ve Kaliteli Hizmet

Firmamız, müşterilerden gelen tüm tabela siparişlerini en kısa sürede değerlendirmeye alıyor, tasarım ve üretim çalışmalarını yapmaya başlıyor. Müşterilerimize ürünlerimizi en kısa sürede sorunsuz teslim ettiğimiz için müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile her zaman tüm ürün çeşitlerinde, modern teknikleri ve kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Profesyonel işçilik ve gelişmiş teknikler sayesinde, yaratıcı çalışmalar ortaya koyuyor, hazırlanan tabelaların amacına en iyi şekilde hizmet etmesini sağlıyoruz. Tüm müşterilerimize 7/24 destek hizmeti verdiğimiz için tabela ihtiyaçlarını ve sorunlarını hemen çözüyoruz.