Kurumsal Projeler

Proje bazlı kurumsal ortaklıklar ile tüm dijital baskı ve tabela reklam uygulamaları.

3AdamReklam Kurumsal Projeler

Türkiye’nin en yaygın döner restoran zinciri Baydöner – Pidebypide ve Bursa İshakbey markalarının ana tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz.

150’yi aşkın Baydöner Restoranları mağazası teslim ettik.

 40’ı aşkın Pidebypide Restoranları mağazası teslim ettik.

 15’i aşkın Bursa İshakbey Restoranları mağazası teslim ettik.

 Farklı şehirlerde kısa bir zaman sürecinde mağazaları teslim ederek kendi makine parkur ve montaj ekibimizin gücünü kanıtladık.

 Her geçen gün de büyümeye ve iş geliştirme stratejileri üretmeye devam ediyoruz.

500
Proje

Tamamlandı

Bugüne kadar hemen hemen Türkiye’nin bir çok şehrinde tüm tabela ve mağaza içi görsellerini anahtar teslim projelerle yapmaya devam ediyoruz.

Kurumsal Projeler

3AdamReklam iş ortaklarının stratejik hedeflerine ulaşması için mevcut ve gelecekteki reklam, tabela proje portföyünü oluşturarak partnerlerinin büyümesini sağlamaktadır. Profesyonel ve dinamik kadromuz ile İzmir bölgesinde en iyi tabela reklam hizmetlerini veriyoruz. Firmamız ayrıca dijital baskı ve tabela tasarımları konularında da kurumsal iş ortaklarına sürekli yardımcı olmaktadır.

Bugüne kadar birçok büyük kurumsal firmaların önemli projelerinde yer alarak, iş ortaklarımızın iş hacmini genişlettik. Tabela tasarımı, dijital baskı alanlarında yaratıcı tasarımlarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Anahtar teslim, proje bazlı çalışmalarımızla İzmir tabela reklamları alanında Türkiye’nin en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.