Kutu Harfler

İstenilen yazı tipinde profesyonel kutu harf tabela tasarımları ve uygulamaları.

Kutu Harfler

Reklamcılık sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile tüm işletmeler ve kurumlar için çeşitli tabela çalışmaları yapıyoruz. Kutu harf tabela çalışmalarımız, farklı malzemeler kullanarak, iki boyutlu ya da üç boyutlu olarak yaptığımız tabela çeşitlerinden oluşmaktadır. Görselliğinin yüksek olmasından dolayı, son yıllarda en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinden birisi olmuştur. Firmamız, grafik tasarım çalışmaları ile kutu harf tabelalar için özel üretimler yapıyoruz. Müşterilerimizin tercihine ve kullanım yerine göre tasarımlarımız, ışıklı veya ışıksız olarak hazırlanmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanarak, tabelaların uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

Tabela çeşitlerine göre farklı malzeme ürünleri kullanarak çalışmalarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Kutu harf tabelalar, kullanılan malzeme türüne göre çok fazla çeşitlendirilebilmektedir. Her bir malzemenin farklı özellikleri bulunmakta ve her ürün özelliği, tabela çeşitlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz ile kutu tabela çeşitlerini ışıklı, ışıksız ya da her ikisini kapsayacak tasarımlar yapabiliyoruz. Tabela çeşitleri, farklı alanlarda kullanılmalarını sağlamaktadır.

Kullanım yerine ve tercihe göre sunduğumuz çeşitler şunlardır;

  • Pleksi kutu harf
  • Alüminyum kutu harf
  • Pirinç kutu harf
  • Krom kutu harf
  • Köpük kutu harf
  • Dekota kutu harf
  • Fileli kutu harf

Kullanım Yerleri

Kutu harf tabelalar, farklı malzeme türlerinden yapılabildiği için her alanda kullanım için uygundur. İç ya da dış alan kullanımları için malzeme seçiminin doğru yapılması önemlidir. İç mekanlarda çoğu zaman dekor amaçlı kullanılırken, dış mekanlarda reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Günümüzde, çok sayıda işyeri dış cephelerinde, işyeri ismi ve sektörü gösteren kutu harf tabelalarının bulunduğu görülmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile görselliği daha fazla artırdığımız için İzmir ve çevresinde çok sayıda işyeri için tabela tasarımları ve üretimleri yaptık. Kullanım alanı sınırlaması olmadığı için tabela ihtiyacı olan her yer için özel çalışmalar yapıyoruz.

Dayanıklı Tabelalar

Dış ortamlarda, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için kutu harf üretimlerinde paslanmaz ürünler kullanıyoruz. Paslanmaz kutu harf tabelalar, her türlü hava şartlarına karşı üstün dayanıklılık göstermekte ve uzun yıllar hiçbir sorun oluşturmadan kullanım sağlamaktadır. Dış ortamlar için paslanmaz ürünler olarak, alüminyum ya da krom nikel ürünleri tercih ediyoruz. Bilgisayar programları ile tasarımları oluşturuyor, üretim öncesi ürün görselini hazırlıyor ve müşterimizin onayını aldıktan sonra üretim aşamasına geçiyoruz. Tüm ürünlerimizin dayanıklı olduğunu garanti ediyor, yaptığımız tüm çalışmaları referans olarak gösteriyoruz.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Kutu harf kullanılarak hazırlanan tabelalarda, nelere dikkat edilmesi gerektiğini çok iyi biliyor ve hizmetlerimizin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Kutu harf üretimlerindeki en önemli husus, tasarımların doğru yapılmasıdır. Tasarımlar, müşterilere verilmek istenilen mesajı en iyi şekilde yansıtabilmelidir. Işıklı tabelalarda, ışık sisteminin diziliminin doğru yapılması, ürünlerin kalitesi, her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Kutu harflerin kullanım yerine göre üretilmesine ve montajının doğru yapılmasına da dikkat edilmelidir. Firmamız, müşteri talebi ile başlayıp, montaj bitimine kadar olan tüm işlem aşamalarını planlı ve profesyonel olarak yapmaktadır.

Neden Biz?

Reklam, tasarım ve üretimi hizmetlerimizin tüm aşamalarını her zaman en kaliteli şekilde yapmaya ve müşterilerimizin bütçesine uygun seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Sektörde edindiğimiz bilgi ve birikim, işlerimizin kalitesi, çok sayıda müşterimizin bizi tercih etmesini sağlıyor. Kutu harf çalışmalarımızda, farklı ürün seçeneklerini kullanıyor olmamız ve ışıklı, ışıksız tabela çeşitlerini kısa sürede hazırlayarak teslim ediyor olmamız, neden tercih edildiğimizi göstermektedir. Ürün çeşitlerimiz ve fiyat tekliflerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.