Totem Tabela

İstenilen boyutlarda, ışıklı veya ışıksız totem tabela tasarımları ve uygulamaları.

Totem Tabela

Şehir merkezlerinde, şehirlerarası yollarda çok sayıda tabela çeşidini görüyoruz. Bu tabelaların asıl amacı insanların dikkatini çekmek ve reklam yapmaktır. Firmamız, tüm tabela çeşitlerinde hizmet vermektedir. Totem tabela çalışmalarımız, işletmelerin, alışveriş merkezlerinin, kurumların fark edilmesi için özel tasarımlarla yapılan tabela çeşitlerimizdir. Daha çok şehirlerarası yollarda ve açık alanlara özel yapılan büyük ölçülü reklam tabelalarıdır. Kullanıldığı alana ve uzaklık durumuna göre totem tabelaların boyutları değişebilmektedir.

Totem tabelalar, devasa görüntüleri ile dikkat çekmektedir. Dayanıklı ve kaliteli üretimler yapabilmek için hem tasarım hem de kullanılacak malzeme türünü özel seçiyoruz. Kullanılacak malzeme türü seçimini yapmadan önce, totem tabelanın kullanılacağı ve montajının yapılacağı yerin keşfini yapıyoruz. Kullanılacağı yerin konumu, rüzgar alma durumu gibi etkenler, kullanılacak olan malzeme türünü belirlememize yardımcı olmaktadır. Bu çalışmalarımız, üretimin hangi çeşit üzerinde olacağını da ortaya koymaktadır.

Üretimini yapabildiğimiz totem tabelaların çeşitlerini şu şekilde sıralıyoruz;

  • Çelik sac
  • Alüminyum
  • Kompozit
  • Likit
  • Tek bacaklı
  • Çift bacaklı
  • Işıklı ya da ışıksız
  • Vinil germe
  • Profil

Totem Tabela Nerelerde Kullanılır?

Reklamcılık sektöründe güvenilir firma olarak İzmir tabela firması olarak tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Kurum ve işletmeler, totem tabelaları, dış piyasada kendilerini daha iyi gösterebilmek için talep etmektedir. Tabelalar üzerinde, firma ismi, hizmet türü ve temel nitelikleri gibi bilgilere yer veriyoruz. Totem tabelaların kullanım yerleri, daha çok açık alanlar, şehirlerarası yollar, firma binası dış mekanları gibi yerlerdir.

Tercih edilmelerinin nedenleri, büyük boyutlu olması ve uzak mesafelerden fark edilebilmesi ve dikkat çekmesidir. Firmalar, hem isimlerini göstermekte hem de uzaktan bulundukları yerin belirlenmesini sağlamaktadır. Işıklı sistemler tercih edildiğinde, gece daha çok dikkat çekici olmaktadır. Tüm kullanım alanlarında görsel avantaj sağlamaktadır.

Proje Bazlı Çalışmalar

Grafik tasarımı, reklam ve tabela hizmetlerimizin tamamını proje bazlı çalışmalar ile tamamlıyoruz. Totem tabelaların tasarımından, üretimine ve yerine montajına kadar tüm işlem aşamaları özen ve dikkat gerektiren işlemlerden oluşmaktadır. Müşterilerimize, özgün tabela tasarımları yaparak, her zaman reklamlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Büyük tabelalar her zaman daha fazla dikkat çekmekte ve kişilerde algı oluşturmaktadır.

Firma, totem tabelalar sayesinde isminin, hizmet sektörünün ve çeşitli ürün ya da hizmetlerinin, aynı anda daha fazla kişiye ulaştırılmasını sağlayabiliyor. Proje bazlı çalışmalarımız ile tabela tasarımlarının en iyi yapılmasını sağlıyoruz. Firmamız, tüm çalışmalarında deneyimle elamanlar kullanmaktadır.

Totem Tabelada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Totem tabelaların, insanlar üzerinde olumlu etki oluşturabilmesi için yerinin, büyüklüğünün ve yerdek yüksekliğinin doğru seçilmesi gerekiyor. Çalışmalarımızda, tüm ölçülendirme işlemlerini, özel yöntemler kullanarak ve çevre görüntüsüne uyumlu olacak şekilde yapıyoruz. Büyük ölçülü ve ağır oldukları için yere sabitleme işlemlerinde, beton ile güçlendirme yapılmalıdır. Daha çok açık alanlarda kullanıldığı için şiddetli rüzgara karşı dayanıklı olmasını sağlayacak, hem iskelet hem de tabela malzemeleri özel seçilmelidir. Yapılacak olan tasarımların, kısa vadede maliyetin karşılanmasını sağlayacak şekilde olması önemlidir. Firmamız, işlem öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Modern Tasarımlar

Tabela çeşitleri tasarımları daha çok klasik yöntemlerle yapılmaktadır. Firmamız, gelişen sistemleri takip etmekte, totem ve diğer tabela çeşitlerinin tümü için modern tasarım seçeneklerini kullanmaktadır. Yenilikçi çalışmalarımız ile totem tabelaların görsellik özelliğini artırıyor, daha fazla dikkat çekmesini sağlıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar ile ilk başta yüksek gibi görünün maliyetin, oluşturulan reklam etkisi ile kısa sürede geri dönüşümünü sağlıyoruz. Buna benzer nedenlerden dolayı sektörde tercih ediliyoruz.